İlk Siparişine Özel %10 İndirimli Kupon Kodun: WELCOME           Sepet Ekranında Kupon Kodunu Uygulayabilirsin           Destek & Sipariş Whatsapp Hattı: +90 532 681 38 41           1500 TL üzeri Kargo Bedava
MENU

Hakkımızda

Her şey bir hayal ile başladı.

Hillswoman ailesi olarak 2020 yılında kadın giyim ürünleri kategorisinde sizlere hizmet vermeye başladık. Şu anda kadın dış giyim, kadın üst giyim ve kadın alt giyim olmak üzere binlerce modern kadın giyim ürünleri ile sizlere hizmet veriyoruz. Hillswoman markalı ürünler ile sizlere e ticaret sektöründe yüksek kaliteli kadın giyim ürünleri ile mükemmel müşteri deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz.

Stil sahibi kadınların kendilerini daha iyi hissetmesi ve modası geçmeyen bir gardroba sahip olması için çalışıyoruz. Müşterilerimize adadığımız HillsWoman kimliğimiz ve bu çalışma aşkımız ile her daim modern ve ilgi çekici kadınların yanında olacağız.

Amacımız kendimizi sürekli yenileyerek en yüksek kalitede ürünleri sizlere sunmaktır. Çabamız modanın nabzını tutarak modern kadın giyim sektöründe ilk sıralara yükselmektir. Sürekli genişlettiğimiz ürün yelpazemiz ile hızlı ve güvenilir bir alışveriş deneyimini sizlere sunuyoruz. Her daim insana, çevreye ve çalışanlarına değer veren üst düzey bir firma olmak için sürekli çalışıyoruz.

Kalite yönetim ssitemi kapsamında yasa ve mevzuata her zaman uyan ve faaliyetlerini bu doğrultuda sürdüren HillsWoman güvenilir ve üst düzey bir firma olma yönünde sürekli yeni adımlar atmaktadır.

Operasyonel mükemmeliyeti en üst seviyeye çıkararak sürdürülebilir ve karlı yatırımlar yapıyoruz. Bu doğrultuda HillsWoman olarak başladığıız bu yola Hillsmen’i de sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin sevgisi, güveni ve yakın ilgisiyle büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz; büyürken de start up ruhumuzu koruyoruz. HillsMen’i de bu amaçla sizlere sunmanın mutluluğunu paylaşmak istiyoruz. Amacımız üretimdeki başarımızın yanı sıra AR-GE çalışmaları ile kendimizi geliştirerek kumaş kalitesini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Misyon

Sürdürülebilir değerler yaratmak adına müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak güncel teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden, kaliteyi her zaman bir üst seviyeye taşımayı amaçlayan ve insana, doğaya çevreye zarar vermeden üretimi mümkün kılan bir firma olmak.

Vizyon

E-ticaret kadın giyim sektöründe öncü ve lider bir giyim markası olmak.